Bine ati venit !

Moderator: emil

emil

Re: Bine ati venit !

Postby emil » Thu May 26, 2011 9:22 pm

Sunt sigur ca or sa se adune :)

Aristidas

Postby Aristidas » Tue Dec 20, 2011 8:43 pm

I definitely desired to deliver a quick concept to thank you for the nice tips and hints you're posting on www.doripesco.ro . My time-consuming internet appear up has now been rewarded with helpful strategies to exchange with my family and friends. I'd claim that we readers fact are truly blessed to dwell in a helpful community with incredibly some great individuals with insightful points. I really feel really grateful to get discovered the webpage and appear ahead to a lot of additional entertaining moments reading right here. Thanks a good deal again for a good deal of things.

nagy victor

Postby nagy victor » Sat Dec 31, 2011 9:04 pm

La Multi Ani 2012 !!!
Anul ce vine sa v-aduca numai bucurii si satisfactii alaturi de familie si cei dragi !

click aici !
PESCUITUL INAINTE DE TOATE !!!

cine nu respecta natura , nu se respecta pe SINE !

CATALIN_BV

Postby CATALIN_BV » Mon Oct 15, 2012 6:26 pm

Bai stricaciune nu mai sustine baltile de la Doripesco ca oricum suntetzi niste parsivi .hoti tot ce vrei tu.nu mai vraji lumea bulangiule hraniti pestii aia. sa nu prinda lumea.

Ali3aba

Deschidere sezon 2013

Postby Ali3aba » Thu Feb 28, 2013 11:29 pm

Salutari tuturor!
Sezonul 2013 cand se deschide? Legitimatiile e membru si acces pt Balta 4 cand pot fi platite si vizate? Prima partida de pescuit ca va fi anul acesta?

levy14

Postby levy14 » Thu Mar 14, 2013 10:53 am

ITI ESTE CAM FOAME D-nu ALIN!!!!!!!!!! :D

Roman Leonard

Postby Roman Leonard » Tue Apr 30, 2013 4:01 pm

Bine v-am gasit!numele meu e Roman Leonard,sunt din Timisoara si ma bucur sa ma aflu printre membrii acestui club!
Cateva cuvinte despre mine....sunt pescar de mic copil....pescuiesc in sistem catch &release de cel putin 12 ani,am fost adeptul pescuitului pe rau dar din pacate braconajul din tara noastra m-a determinat sa ma reorientez catre baltile amenajate!Sunt casatorit si am doi copii minunati...de profesie sunt medic dentist lucruri care momentan ma tin departe de lumea competitionala si al pescuitului profesionist dar nu ma impiedica sa particip din cand in cand la cate 3-4 concursuri pe an!sper prin intermediul oamanilor deosebiti din cadrul Doripesco sa cunosc cat mai multe nume mari din pescuitul profesionist si sa ne bucuram impreuna de partide memorabile pe balta care pe mine m-a impresionat foarte mult!

tibashu

Postby tibashu » Mon Jan 20, 2014 9:00 pm

Va salut, sunt din Iasi, insa acum sunt " buzoian", am 37 ani, pescuiesc de mic copil si sunt un impatimit al pescuitului la crap. Fire intinse tuturor si abia astept sa cunosc membrii acestui club...eventual in cadrul unui concurs :D
Lansez cu precizie la marginea stufului si....astept

larionl69

Postby larionl69 » Fri Mar 07, 2014 4:42 pm

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti cand se deschide sezonul de pescuit pe balta 4.
Asta pentru ca nu mai am stare si abia astept sa inmoi carligele in apa. In weekend ul urmator ar fi ideal, 15 sau 16 martie.
Totodata atunci doresc sa platesc si taxa de membru.

Fir intins tuturor!

keresztes emeric

Postby keresztes emeric » Wed Mar 12, 2014 7:11 pm

buna,cand se deschide sezonul de pescuit 2014?