CALENDAR COMPETIŢIONAL 2013

Moderator: emil

alin.c

Re: CALENDAR COMPETIŢIONAL 2013

Postby alin.c » Fri Sep 06, 2013 8:24 pm

[quote="Ali3aba"]Vin cu o sugestie pentru incheierea anului 2013. Avand in vedere ca datelr de 2-3 noiembrie au fost rezervate pentru Cupa AVP Doripesco, haideti sa anuntam de acum membrii clubului pentru ca v-a fi pentru multi dintre noi ultima partida mai serioasa a anului. In eventualitate incare nu am putea strange doar membri ai clubului, sa se organizeze echipe mixte un membru al clubului si un "outsider", iar intreaga responsabilitate a echipei sa revina membrului clubului Doripesco ( conduita, manuirea pestilor etc. ) pentru partenerul sau. Ceva asemnator cu "Eu si prietenul meu".
Cu speranta ca poate ve-ti lua in considerare ca o idee viabila ceea ce am scris mai sus, va urez o saptamana buna!

Cu maxima consideratie!
Ionut Popa[/quote]

sunt de acord sa incercam sa organizam mai din timp, insa as fi de parere sa fie in 12 Octombrie, nu stim cum va fi vremea, si nu stiu cati pescari vor veni pe balta la temperaturi mici, mai ales ca se sta peste noapte....nu ne-am strans cand a fost cald si frumos, mi-e greu sa cred ca ne vom strange in 2 noiembrie...

cu respesc
Alin Crucian

Ali3aba

Postby Ali3aba » Wed Sep 11, 2013 3:13 pm

Eu sunt disponibil orind in luna octombrie, ideea este exact cum am zis si eu si a subliniat si alin c., organizarea din timp este secretul, eu.personal voi informa toti cunoscutii din clubul Doripesco! Haideti cu topicul separat astfel incat sa se poata contura mult mai clar echipele.participante si regulile+taxa de participare.

marian/doru

Postby marian/doru » Sun Oct 06, 2013 6:17 pm

Buna ziua.Vin cu o intrebare,pentru concursul din 19.10 pot participa doar angajatii Amigo sau poate sa se inscrie cine doreste?S-ar putea sa afisati niste reguli pentru acest concurs.(sunt un fost angajat al acestei societatii si as fii interesat pentru participare)Multumesc.

marian/doru

Postby marian/doru » Sun Oct 06, 2013 6:26 pm

Pentru concursul din 19/10 pot participa doar angajatii Amigo sau cine doreste?Daca se pot inscrie si alte persoane(fosti angajati),va rog sa afisati un regulament de participare.Multumesc

marketing

Postby marketing » Mon Oct 07, 2013 6:59 am

Buna ziua,

La concursul Amigo vor participa doar angajatii lor, dar cel mai bine ar fi sa discutati cu dl. Ardelean.