CUPELE AVP DORIPESCO

Moderator: emil

Lucu

Re: CUPELE AVP DORIPESCO

Postby Lucu » Tue Jul 09, 2013 9:04 pm

Buna seara!
Doresc inscrierea echipei Szilagyi Lajos - Todor Laurentiu la concursul AVP din 13-14.07.2013
Multumesc!

butadr

Postby butadr » Wed Jul 10, 2013 6:10 pm

buna ziua
Numele meu este Buta Dragos si sunt membru al clubului.
Doresc sa fac o iesire pe lacul 4 in ziua de 13.07.2013 si as avea o intrebare pentru organizator (am incercat sa va contactez telefonic dar nu am reusit)
Ma intereseaza daca se mai tine cupa AVP si in caz afirmativ, daca este permis accesul pe lac pentru membrii pe o anumita zona care nu este rezervata pentru concurs (ma gandesc ca daca se tine, probabil datorita numarului redus de participanti va fi organizata pe un singur sector si in acest caz ar fi putea fi permis accesul pe restul baltii)

marketing

Postby marketing » Thu Jul 11, 2013 1:37 pm

butadr wrote:buna ziua
Numele meu este Buta Dragos si sunt membru al clubului.
Doresc sa fac o iesire pe lacul 4 in ziua de 13.07.2013 si as avea o intrebare pentru organizator (am incercat sa va contactez telefonic dar nu am reusit)
Ma intereseaza daca se mai tine cupa AVP si in caz afirmativ, daca este permis accesul pe lac pentru membrii pe o anumita zona care nu este rezervata pentru concurs (ma gandesc ca daca se tine, probabil datorita numarului redus de participanti va fi organizata pe un singur sector si in acest caz ar fi putea fi permis accesul pe restul baltii)

Buna ziua,

Avand in vedere ca sunt doar 2 echipe inscrise, concursul nu se va putea tine. Astfel, este permis accesul la pescuit.

O zi buna!

marketing

Postby marketing » Fri Jul 12, 2013 2:00 pm

In ceea ce priveste cupele AVP Doripesco, pentru urmatorul concurs programat (2-4 August 2013), se va permite si formarea echipelor dintr-un membru al clubului si un invitat din afara clubului Doripesco. Pentru comportamentul pescarului care nu este membru al clubului, este strict raspunzator membrul clubului Doripesco.