CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Moderator: emil

tranis
Posts: 0
Joined: Sat Jan 10, 2015 3:48 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby tranis » Sat Jan 10, 2015 3:51 pm

[quote="marketing"][b]ECHIPE ÎNCRISE:[/b]
1. Prunaru Marian + Blaj Viorel
2. Neagu Bogdan

[b]Vă reamintim că înscrierea devine activă în momentul achitării taxei de participare. [/b][/quote]
sorin rosata sorin spataroiu

sorinbv
Posts: 0
Joined: Sat Jan 10, 2015 5:44 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby sorinbv » Sat Jan 10, 2015 5:49 pm

BUHOCI SORIN +PARTENER

sorinbv
Posts: 0
Joined: Sat Jan 10, 2015 5:44 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby sorinbv » Sat Jan 10, 2015 5:55 pm

BUHOCI SORIN +PARTENER

SORIN CRISTIAN
Posts: 0
Joined: Sun Jan 11, 2015 10:45 am

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby SORIN CRISTIAN » Sun Jan 11, 2015 11:27 am

Spataroiu Sorin+Roseata Sorin

larionl69
Posts: 1
Joined: Thu Apr 04, 2013 10:18 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby larionl69 » Mon Jan 12, 2015 2:21 am

LA MULTI ANI!
Larion Ioan-Lucian, Tun Adrian
Fir intins tuturor!

larionl69
Posts: 1
Joined: Thu Apr 04, 2013 10:18 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby larionl69 » Tue Jan 13, 2015 9:39 am

Taxa plătită ieri 12 ianuarie.

valiauto68
Posts: 11
Joined: Mon Aug 30, 2010 1:14 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby valiauto68 » Tue Jan 13, 2015 4:30 pm

Valentin Gheorghe - Pop Florin

keresztes emeric
Posts: 1
Joined: Tue Jul 23, 2013 8:48 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby keresztes emeric » Fri Jan 16, 2015 2:16 pm

Keresztes Emeric +Axinte Ion taxa platita aztazi 16.01.15

claudiu27rcc
Posts: 0
Joined: Wed Jun 26, 2013 11:59 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby claudiu27rcc » Sun Jan 18, 2015 1:20 pm

rusu claudiu + prieten

valiauto68
Posts: 11
Joined: Mon Aug 30, 2010 1:14 pm

Re: CUPA EU & PRIETENUL MEU, Ed. a III-a

Postby valiauto68 » Mon Jan 19, 2015 6:40 pm

Gheorghe Nicolae + Iosif Vasile Bucuresti