CALENDAR COMPETIŢIONAL 2016

Moderator: emil

Cristi Barbu
Posts: 22
Joined: Tue Nov 17, 2015 10:56 am

CALENDAR COMPETIŢIONAL 2016

Postby Cristi Barbu » Fri Dec 04, 2015 1:56 pm

CALENDAR COMPETIŢIONAL 2016

1. 08 – 10 Aprilie - Cupa APS, Ed. a XV-a - Organizator dl. George Tomescu
2. 16 Aprilie - Cupa Transilvania Team, Ed. I - Organizator dl. Dumitru Gheorghe
3. 25 - 28 Aprilie - Cupa KKarp - Organizator dl. Nițu Ioan
4. 05 – 06 Mai – Cupa Eu şi prietenul meu, Ed. a IV-a - Organizator Doripesco
5. 07 – 09 Mai - Cupa RTR SPORT, Ed. a X-a – Organizator dl. Alexandru Ristea
6. 13 – 14 Mai - Club Carp Cristian, Ed. I - Organizator dl. George Cosulet
7. 19 - 20 Mai - Cupa Jandarmeriei Covasna - Organizator dl. Marius Pintili
8. 21 Mai - Cupa Soț & Soție - Organizator Doripesco
9. 22 – 23 Mai - Cupa ASPR Brașov, Ed. a III-a - Organizator dl. Simtea Adrian
10. 29 - 31 Mai - Cupa Rezistenței - Organizator dl. Nițu Ioan
11. 04 Iunie - Cupa Tată & Fiu - Organizator Doripesco
12. 11 – 12 Iunie - Cupa TRANSCARP 2016 – Organizator dl. Catalin Borza
13. 14 - 17 Iunie - Cupa Anaconda - Organizator dl. Nițu Ioan
14. 24 – 26 Iunie - Cupa Trabucco - Organizator dl. Gigi Moroiu
15. 03 - 04 Iulie - CUPA Feeder - Organizator dl. Nițu Ioan
16. 09 - 10 Iulie - Cupa Ina Schaeffler - Organizator dl. Mihai Petcu
17. 15 – 17 Iulie - Club Carp Cristian, Ed. a II-a - Organizator dl. George Cosulet
18. 22 – 24 Iulie - CUPA Trabucco PRO Feeder - Organizator dl. Gigi Moroiu
19. 25 - 28 Iulie - Cupa G. Viteza - Organizator dl. Nițu Ioan
20. 29 - 30 Iulie - Cupa Naș & Fin, Ed. a III-a - Organizator Doripesco & dl. Alexandru Ristea
21. 05 - 07 August – Cupa Amigo - Organizator dl. Leo Ardelean
22. 08 - 10 August – Cupa Rezistenței II - Organizator dl. Nițu Ioan
23. 13 - 15 August – Cupa Pro Soft, Ed. a III-a - Organizator dl. Nica Marius
24. 15 – 18 August – Cupa Doripesco Senior, Ed. a V-a - Organizator Doripesco & dl.Nițu Ioan
25. 27 - 28 August – Cupa Transilvania Team, Ed. a II-a - Organizator dl. Dumitru Gheorghe
26. 29 - 30 August – Cupa ASPR – Ed. a IV-a - Organizator dl. Simtea Adrian
27. 02 - 04 Septembrie – Cupa organizata de către dl. Marius Cotoi
28. 23 – 25 Septembrie – Cupa RTR SPORT, Ed. a XI-a – Organizator dl. Alexandru Ristea
29. 03 – 06 Octombrie – Cupa AS la Crap – Organizator dl. Nițu Ioan
30. 07 – 09 Octombrie – Cupa ASPR Brașov, Ed. a V-a - Organizator dl. Simtea Adrian

***Datele se pot schimba din motive obiective.
***Concursurile AVP (organizate exclusiv pentru membrii Clubului Doripesco) vor fi organizate la cerere, daca exista minim 12 echipe interesate
Last edited by Cristi Barbu on Tue Sep 20, 2016 8:13 pm, edited 24 times in total.