CALENDAR COMPETIŢIONAL 2017

Moderator: emil

Cristi Barbu
Posts: 22
Joined: Tue Nov 17, 2015 10:56 am

CALENDAR COMPETIŢIONAL 2017

Postby Cristi Barbu » Mon Sep 26, 2016 9:10 pm

CALENDAR COMPETIŢIONAL 2017

1. 07 – 09 Aprilie - Cupa Fir Intins Bistrita – Organizator dl. Marius Cotoi
2. 18 – 21 Aprilie – Cupa KKarp, Ed. a XI-a – Organizator dl. Nitu Ioan
3. 22 – 23 Aprilie – Cupa Eu & Prietenul meu, Ed. a V-a – Organizator Doripesco
4. 29 – 30 Aprilie – Cupa ACSP Florin Fishing – Organizator dl. Florin Tambaliuc
5. 01 – 04 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a VI-a - Organizator dl. Nitu Ioan
6. 05 – 07 Mai – Cupa Club Carp Cristian, Ed. a III-a – Organizator dl. George Cosulet
7. 08 – 10 Mai – Cupa Pompierii Covasneni, Ed. I – Organizator dl. Sergiu Balas
8. 13 – 14 Mai – Cupa Transilvania Team, Ed. a XII-a – Organizator dna. Emesa
9. 17 – 20 Mai - Cupa MC Boilies, Ed. I - Organizator dl. Adrian Manac
10. 27 Mai – Cupa Tata & Fiu, Ed. a XI-a – Organizator Doripesco
11. 28 MAI - Cupa Autoliv , ed a I a - Organizator Autoliv
12. 01 IUNIE - CUPA DORIPESCO JUNIOR ( balta 2-3 ) - org. DORIPESCO
13 02 – 04 Iunie - Cupa RTR SORT, Ed. a XII-a - Organizator dl. Alexandru Ristea
14. 09 - 12 Iunie - Cupa Prieteniei - organizator dl. Marius Cotoi
15. 13 – 14 Iunie – Cupa Jandarmeriei Covasna - Organizator dl. Pintili
16. 16 – 17 Iunie – Cupa STS - Organizator dl. Valer Martinas
17. 18 - 20 Iunie – Cupa ASPR I - Organizator dl. Terciu
18. 30 Iunie – 02 Iulie – Cupa Finder – Ed. I – Organizatori dl. Catalin Bilba si dl. Dorin Farcas
19. 03 – 05 Iulie – Cupa Rezistentei, Ed. a XIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
20. 07 - 08 Iulie - Cupa IPA - concurs pescuit & gatit - Organizator dl. Dogaru Viorel
21. 09 – 10 Iulie – Cupa Feeder, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
22. 15 – 16 Iulie - Cupa Schaffler la pescuit – Organizator dl. Axinte Ovidiu
23. 18 - 20 Iulie - Cupa MC BEST FIVE - organizator dl. Adrian Manac
24. 21 – 23 Iulie - Cupa Trabucco Pro Feeder – Organizator dl. Gigi Moroiu
25. 24 – 27 Iulie - Cupa Gabi Viteza, Ed. a VI-a – Organizator dl. Nitu Ioan
26. 05 – 06 August - Cupa Transilvania Team, Ed. a XIII-a – Organizator dna. Emesa
27. 07 – 10 August – Cupa Doripesco, Ed. a VI-a – Organizator dl. Nitu Ioan
28. 12 August - Cupa FISHMAG, Ed. a III-a - Organizator INFO FISHING SRL
29. 13 – 15 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XIV-a – Organizator dl. Nitu Ioan
30. 18 - 20 August - Cupa Amigo Intercost - Organizator dl. Leo Ardelean
31. 26 - 27 August - Cupa ProSoft - Organizator dl. Nica Marius
32. 01 – 03 Septembrie – Cupa MG Special Carp&Florin Fishing – Organizator dl. Florin Tambaliuc
33. 04 - 08 Septembrie - CUPA MC Boilies ed a II a - org. dl Adrian Manac
34. 14 – 17 Septembrie, Ed. a IV – Organizator dl. George Cosulet
35. 18 – 20 Septembrie – Cupa ASPR II – Organizator dl. Terciu
36. 22 – 24 Septembrie – CUPA RTR Sport, Ed. a XIII-a – Organizator dl. Alexandru Ristea
37. 29 - 30 Septembrie - Cupa NAS & FIN - org. dl. Razvan Dumitru & Doripesco
38. 02 – 05 Octombrie – Cupa AS la Crap – Ed. a II-a – Organizator dl. Nitu Ioan
39. 07 Octombrie – Cupa Sot & Sotie, Ed. a VIII-a – Organizator Doripesco
40. 13 - 15 Octombrie - Cupa RIVULUS DOMINARUM, Ed. I - Organizator dl. Marius Cotoi