Page 1 of 1

Calendar Competitional 2018

Posted: Fri Mar 16, 2018 2:16 pm
by emil
CALENDARUL PESCUITULUI SPORTIV IN 2018 – Balta 4 DORIPESCO



1. 13 – 15 Aprilie - Cupa Fir Intins Bistrita, Ed. a II-a – Organizator dl. Marius Cotoi
2. 16 – 19 Aprilie – Cupa KKarp, Ed. a XII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
3. 22 Aprilie – Cupa Wild Feeder Cup – Organizator dl. Botu Iulian
4. 30 Aprilie – 03 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a VII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
5. 05 Mai – Cupa Autoliv – Organizator dl. Bichir
6. 08 – 11 Mai – Cupa Crap Club Cristian – Organizator dl. George Cosulet
7. 22 – 24 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XV-a – Organizator dl. Nitu Ioan
8. 24 – 26 Mai – Cupa Companiilor, Ed. I – Organizator dl. Titeiu Sabin (dupa ora 14:30)
9. 28 – 30 Mai – Cupa Pompierilor Covasneni, Ed. a II-a – Organizator dl. Balas Sergiu
10. 31 Mai – 03 Iunie – Cupa RTR Sport, Ed. a XIV-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
11. 05 – 08 Iunie – Cupa Doripesco, Ed. a VII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
12. 08 – 10 Iunie – Cupa Pescuit Imigration – Organizator dl. Rasinar Gabi
13. 15 – 16 Iunie – Cupa STS I – Organizator dl. Valeriu Martinas
14. 17 Iunie – Cupa Tata & Fiu – Organizator Doripesco & dl. Ovidiu Suteu
15. 18 – 20 Iunie – Cupa Jandarmeriei – Organizator dl. Pintili
16. 22 – 24 Iunie – Cupa Trabucco Pro Feeder – Organizator dl. Gigi Moroiu
17. 28 – 30 Iunie – Cupa Sot&Sotie, Ed. a IX-a – Organizator Doripesco & dl. Marius Cotoi
18. 04 – 07 Iulie – Cupa Doripesco Challenge – Organizatori: dl. Ionut Octavian Boicu si dl. Bogdan Mailat
19. 08 – 09 Iulie – Cupa Feeder, Ed. a IX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
20. 14 – 15 Iulie – Cupa Schaeffler la pescuit – Organizator dl. Axinte Ovidiu-Constantin
21. 17 – 18 Iulie – Cupa Jandarmeriei Brasov – Organizator dl. Ciprian Rotaru
22. 20 – 22 Iulie – Cupa Coca - Cola – Organizator dl. Florin Bara
23. 23 – 26 Iulie – Cupa 10 P.G, Ed. a VII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
24. 27 – 29 Iulie – Cupa Celor Puternici, Ed. I – Organizator dl. Marius Cotoi
25. 03 – 05 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Leo Ardelean
26. 06 – 08 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XVI-a – Organizator dl. Nitu Ioan
27. 10 – 12 August – Concurs de Pescuit si Gatit, IPA Brasov – Organizator dl. Dogaru Viorel
28. 14 – 17 August – Cupa Crap Club Cristian – Organizator dl. George Cosulet
29. 25 – 26 August – Cupa Nas & Fin – Organizatori dl. Alexandru Ristea & Doripesco
30. 01 – 02 Septembrie – Cupa Pro Soft – Organizator dl. Nica Marius
31. 07 – 08 Septembrie – Cupa STS II – Organizator dl. Valeriu Martinas
32. 14 – 16 Septembrie – Cupa RTR Sport, Ed. a XV-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
33. 21 – 24 Septembrie – Cupa DOVIT, Ed. a II-a – Organizator dl. Marius Cotoi
34. 01 – 04 Octombrie – Cupa AS la Crap, Ed. a III-a – Organizator dl. Nitu Ioan
35. 05 – 07 Octombrie – Cupa Romania 100 – Organizator Asociatia Dreptate si Fratie
36. 09 – 13 Octombrie – Cupa Delta din Carpati – Organizator dl. Radu Rascanu
37. 14 Octombrie – Cupa WILD FEEDER CUP, Ed. a II-a – Organizator dl. Botu Iulian
38. 22 – 24 Octombrie – Cupa ASPR Brasov – Organizator dl. Terciu
39. 27 – 29 Octombrie – Cupa Eu & Prietenul meu – Organizator Doripesco

Re: Calendar Competitional 2018

Posted: Mon Apr 02, 2018 5:08 pm
by Razvan
As vrea să știu mai multe detalii despre concursul cupa Prieteniei! Va mulțumesc!