Calendar Competitional 2019

Concursuri 2019 - detalii si inscrieri

Moderator: emil

marketing
Posts: 232
Joined: Wed Aug 10, 2011 3:47 pm

Calendar Competitional 2019

Postby marketing » Thu Nov 22, 2018 12:20 pm

CALENDARUL PESCUITULUI SPORTIV IN 2019 – Balta 4 DORIPESCO



1. 08 – 11 Aprilie – Cupa Club Crap Cristian – Organizator dl. Tintea Felix
2. 12 – 14 Aprilie – Cupa Fir Intins Bistrita, Ed. a III-a – Organizator dl. Cotoi Marius
3. 23 – 26 Aprilie – Cupa KKarp, Ed. a XIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
4. 01 Mai – Cupa Autoliv – Organizator dl. Bichiri
5. 02 – 05 Mai – Cupa Primaverii – Organizator dl. George & 4 Carp
6. 07 – 10 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
7. 13 – 15 Mai – Cupa Pompierii Covasneni, Ed. a III-a – Organizator dl. Balas Sergiu
8. 21 – 23 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XVII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
9. 24 – 27 Mai – Cupa RTR Sport, Ed. a VI-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
10. 30 Mai – 01 Iunie – Cupa Companiilor – Organizator dl. Titeiu Sabin
11. 04 – 07 Iunie – Cupa Doripesco, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
12. 07 – 09 Iunie – Cupa STS – Organizator dl. Cretu Gabriel
13. 10 – 12 Iunie – Cupa Jandarmeriei Covasna – Organizator dl. Pintilii Marius
14. 13 – 16 Iunie – Cupa BFN, Ed. I – Organizator dl. Gliga Costel
15. 20 – 23 Iunie – Cupa Club Crap Cristian – Organizator dl. Tintea Felix
16. 25 – 28 Iunie – Cupa 15 – Organizator dl. Rascanu Radu
17. 29 Iunie – 01 Iulie – Cupa Coca Cola – Organizator dl. Bara Florin
18. 07 – 08 Iulie – Cupa Feeder, Ed. a X-a – Organizator dl. Nitu Ioan
19. 09 – 13 Iulie – Cupa Doripesco Challenge – Organizator dl. Rascanu Radu
20. 17 – 19 Iulie – Cupa Jandarmeriei Brasov, Ed. a II-a – Organizator dl. Rotaru Ciprian
21. 22 – 25 Iulie – Cupa Top 10 P.G, Ed. a VIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
22. 26 – 29 Iulie – Cupa ALPHA Bucovina – Organizator dl. Diea Florin
23. 02 – 04 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Ardelean Leo
24. 13 – 15 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XVIII-a – Organizator dl. Nitu Ioan
25. 19 – 22 August – Cupa BFN, Ed. a II-a – Organizator dl. Gliga Costel & dl. Cotoi Marius
26. 23 – 25 August – Cupa Prieteniei – Organizator dl. Martinas Valeriu
27. 30 August – 01 Septembrie – Cupa STS, Ed. a II-a – Organizator dl. Cretu Gabriel
28. 05 – 08 Septembrie – Cupa Dovit, Ed. a III-a – Organizator dl. Cotoi Marius
29. 13 – 15 Septembrie – Cupa RTR Sport, Ed. a XVII-a – Organizator dl. Ristea Alexandru
30. 19 – 22 Septembrie – Cupa MR Fish – Organizator dl. Sburlan Valentin
31. 24 – 28 Septembrie – Cupa Delta din Carpati - Doripesco – Organizator dl. Rascanu Radu
32. 01 – 04 Octombrie – Cupa Tata Nitu – Organizator dl. Nitu Ioan