Page 1 of 1

Calendar Competitional 2020

Posted: Mon Mar 23, 2020 7:02 pm
by marketing
Dragi pescari,

Pentru că responsabilitatea începe cu fiecare dintre noi, vă rugăm să respectați noile reguli și recomandări, pentru a rămâne cu toții în siguranță pe bălțile din Delta din Carpați.

Vă mulțumim pentru înțelegere și așteptăm cu nerăbdare să ne revedem! Echipa Doripesco


Rezervări Balta 4 DORIPESCO, 2020

1. 02 – 05 Aprilie – Cupa Mundo Carp – Organizator dl. Marius Cotoi
2. 10 Aprilie – Cupa Presei – Organizator Doripesco
3. 13 – 16 Aprilie – Cupa K Karp, Ed. a XIV-a – Organizator dl. Nitu Ioan
4. 24 – 26 Aprilie – Cupa Patru maini – Organizator dl. Dragos Ionescu & DEDEMAN
5. 28 Aprilie – 01 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a IX-a - Organizator dl. Nitu Ioan
6. 02 – 05 Mai – rezervat (dl. Popescu)
7. 07 – 10 Mai – Cupa Primaverii – Organizatori dl. Kodmon Alexandru
8. 12 – 14 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XIX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
9. 14 – 17 Mai – Cupa Companiilor – Organizator dl. Sabin Titeiu
10. 18 – 20 Mai – Cupa Pompierilor Covasneni – Organizator dl. Sergiu Balas
11. 21 – 24 Mai – Cupa ACSPP, Ed. a II-a – Organizator dl. Pitigoi Claudiu
12. 26 – 29 Mai – Cupa Doripesco, Ed. a IX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
13. 30 Mai – 02 Iunie - Cupa RTR, Ed. a XVIII-a - Organizator dl. Alexandru Ristea
14. 04 – 07 Iunie - Cupa WLC, Ed. I - Organizator dl. Dragos Sinca
15. 11 – 14 Iunie - Cupa BFN Carp, Ed. a III-a - Organizator dl. Gliga Costel
16. 16 – 19 Iunie - Cupa 15 Grei de Doripesco - Organizator dl. Radu Rascanu
17.19 – 21 Iunie – Cupa PATRU MAINI - Organizator dl. Dragos Ionescu
18. 26 – 28 Iunie - rezervat (dl. Marcel Cocis)
19. 29 Iunie – 01 Iulie – Cupa Jandarmeriei Covasna - Organizator dl. Pintili
20. 02 – 05 Iulie - Cupa Verii – Organizator dl. Kodmon Alexandru
21. 05 – 08 Iulie - Cupa Mikado – Organizator dl. Florin Lozinca
22. 9 – 12 Iulie - Cupa Alpha Carp Cup – Organizator dl. Florin Diea
23. 16 – 19 Iulie – Cupa Companiilor - Organizator dl. Sabin Titeiu
24. 21 – 24 Iulie – Cupa Top 10 PG, Ed. a IX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
25. 25 - 26 Iulie - Cupa Tata & Fiu - Organizator Doripesco
26. 30 Iulie – 02 August – Cupa CC Cristian – Organizator dl. Felix Tintea
27. 03 – 06 August – Cupa BFN Carp, Ed. a IV-a – Organizator dl. Gliga Costel
28. 07 – 09 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Leo Ardelean
29. 11 – 13 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
30. 14 – 16 August – Cupa Sot & Sotie – Organizator Doripesco
31. 22 August – Cupa Autoliv – Organizator dl. Sebastian Bichiri
32. 24 – 27 August – Cupa KKARP Ed. a XXI-a – Organizator dl. Nitu Ioan
33. 28 – 30 August – Cupa Coca Cola – Organizator dl. Florin Bara
34. 31 August – 02 Septembrie – Cupa Pompierii Brasoveni, Ed. a II-a – Organizator dl. Teiuc
35. 03 – 06 Septembrie – Cupa DOVIT, Ed. a IV-a – Organizator dl. Kaizer Zoltan
36. 10 – 13 Septembrie – Cupa Moldovei – Organizator dl. Andrei Stefan
37. 14 – 17 Septembrie – Cupa Doripesco Challenge, Ed. a III-a–Organizator dl. Radu Rascanu
38. 18 – 20 Septembrie – Cupa Best’s 5 - Organizator dl. Gabi Cretu
39. 25 – 27 Septembrie – Cupa RTR, Ed. a XIX-a - Organizator dl. Alexandru Ristea
40. 01 – 04 Octombrie – Cupa Toamnei - Organizator dl. Kodmon Alexandru
41. 06 – 09 Octombrie – Cupa Tata Nitu - Organizator dl. Nitu Ioan
42. 10 – 11 Octombrie – Cupa BERGENBIER - Organizator dl. Stoica
43. 15 – 18 Octombrie – Cupa Alpha Carp Cup - Organizator dl. Florin Diea
44. 22 – 25 Octombrie – Cupa CAMPIONILOR DORIPESCO - Organizator dl. Moldovan Bogdan
45. 29 Octombrie – 01 Noiembrie – Cupa Iernii - Organizator dl. Kodmon Alexandru
46. 02 - 04 Noiembrie – Cupa REZISTENTEI - Organizator dl. Nitu Ioan
47. 13 - 15 Noiembrie – Cupa Eu & Prietenul Meu - Organizator Doripesco

Re: Calendar Competitional 2020

Posted: Thu May 14, 2020 6:43 pm
by cotoi marius
marketing wrote:Dragi pescari,

Pentru că responsabilitatea începe cu fiecare dintre noi, mai ales în această perioadă, dorim să vă informăm că până la ridicarea stării de urgență, toate concursurile programate pe Balta 4 se vor amâna.

În acest moment, gândurile noastre se îndreaptă spre familie, prieteni, întreaga echipă Doripesco, dar și spre voi.
Privim cu speranță spre viitor și suntem încrezători că această situație va trece cu bine. Acum însă, e important să respectăm sfatul autorităților, să avem grijă de noi și de cei dragi.

Vă mulțumim pentru înțelegere și așteptăm cu nerăbdare să ne revedem cu bine! Echipa Doripesco


CALENDARUL PESCUITULUI SPORTIV IN 2020 – Balta 4 DORIPESCO

1. 02 – 05 Aprilie – Cupa Mundo Carp – Organizator dl. Marius Cotoi
2. 10 Aprilie – Cupa Presei – Organizator Doripesco
3. 13 – 16 Aprilie – Cupa K Karp, Ed. a XIV-a – Organizator dl. Nitu Ioan
4. 24 – 26 Aprilie – Cupa Patru maini – Organizator dl. Dragos Ionescu & DEDEMAN
5. 28 Aprilie – 01 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a IX-a - Organizator dl. Nitu Ioan
6. 07 – 10 Mai – Cupa Primaverii – Organizatori dl. Kodmon Alexandru
7. 12 – 14 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XIX-a – Organizator dl. Nitu Ioan

8. 15 – 17 Mai – Rezervari individuale (Coordonator dl. Pitigoi Claudiu)
9. 17 – 20 Mai – Rezervari individuale (Coordonator dl. Nitu Ioan)
10. 21 – 24 Mai – Revervari individuale (Coordonator dl. Gelu Popa)
11. 26 – 29 Mai – Rezervari individuale (Coordonator dl. Nitu Ioan)
12. 30 Mai – 02 Iunie – Rezervari individuale(Coordonator dl. Alexandru Ristea)
13. 04 – 07 Iunie - Rezervari individuale (Coordonator dl. Dragos Sinca)
14. 11 – 14 Iunie - Rezervari individuale (Coordonator dl. Gliga Costel)
15. 16 – 19 Iunie - Rezervari individuale (Coordonator dl. Radu Rascanu)
16. 19 – 21 Iunie – Rezervari individuale (Coordonator dl. Dragos Ionescu)
17. 27 – 28 Iunie - Rezervari individuale (Coordonator dl. Axinte Ovidiu)
18. 29 Iunie – 01 Iulie – Rezervari individuale (Coordonator dl. Pintili)

19. 02 – 05 Iulie - Cupa Verii – Organizator dl. Kodmon Alexandru
20. 05 – 08 Iulie - Cupa Mikado – Organizator dl. Florin Lozinca
21. 9 – 12 Iulie - Cupa Alpha Carp Cup – Organizator dl. Florin Diea
22. 16 – 19 Iulie – Rezervari Individuale Coordonat Sabion Titeiu
23. 21 – 24 Iulie – Cupa Top 10 PG, Ed. a IX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
24. 30 Iulie – 02 August – Cupa CC Cristian – Organizator dl. Felix Tintea
25. 03 – 06 August – Cupa BFN Carp, Ed. a IV-a – Organizator dl. Gliga Costel
26. 07 – 08 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Leo Ardelean
27. 11 – 13 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
28. 14 – 16 August – Cupa Sot & Sotie – Organizator Doripesco
29. 22 August – Cupa Autoliv – Organizator dl. Sebastian Bichiri
30. 24 – 26 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XXI-a – Organizator dl. Nitu Ioan
31. 28 – 30 August – Cupa Coca Cola – Organizator dl. Florin Bara
32. 31 August – 02 Septembrie – Cupa Pompierii Brasoveni, Ed. a II-a – Organizator dl. Teiuc
33. 03 – 06 Septembrie – Cupa DOVIT, Ed. a IV-a – Organizator dl. Kaizer Zoltan
34. 10 – 13 Septembrie – Cupa Moldovei – Organizator dl. Andrei Stefan
35. 14 – 17 Septembrie – Cupa Doripesco Challenge, Ed. a III-a–Organizator dl. Radu Rascanu
36. 18 – 20 Septembrie – Cupa Best’s 5 - Organizator dl. Gabi Cretu
37. 25 – 27 Septembrie – Cupa RTR, Ed. a XIX-a - Organizator dl. Alexandru Ristea
38. 01 – 04 Octombrie – Cupa Toamnei - Organizator dl. Kodmon Alexandru
39. 06 – 09 Octombrie – Cupa Tata Nitu - Organizator dl. Nitu Ioan
40. 15 – 18 Octombrie – Cupa Alpha Carp Cup - Organizator dl. Florin Diea
41. 23 – 25 Octombrie – Cupa Eu & Prietenul meu – Organizator Doripesco
42. 29 Octombrie – 01 Noiembrie – Cupa Iernii - Organizator dl. Kodmon

Re: Calendar Competitional 2020

Posted: Thu May 14, 2020 6:45 pm
by cotoi marius
cotoi marius wrote:
marketing wrote:Dragi pescari,

Pentru că responsabilitatea începe cu fiecare dintre noi, mai ales în această perioadă, dorim să vă informăm că până la ridicarea stării de urgență, toate concursurile programate pe Balta 4 se vor amâna.

În acest moment, gândurile noastre se îndreaptă spre familie, prieteni, întreaga echipă Doripesco, dar și spre voi.
Privim cu speranță spre viitor și suntem încrezători că această situație va trece cu bine. Acum însă, e important să respectăm sfatul autorităților, să avem grijă de noi și de cei dragi.

Vă mulțumim pentru înțelegere și așteptăm cu nerăbdare să ne revedem cu bine! Echipa Doripesco


CALENDARUL PESCUITULUI SPORTIV IN 2020 – Balta 4 DORIPESCO

1. 02 – 05 Aprilie – Cupa Mundo Carp – Organizator dl. Marius Cotoi
2. 10 Aprilie – Cupa Presei – Organizator Doripesco
3. 13 – 16 Aprilie – Cupa K Karp, Ed. a XIV-a – Organizator dl. Nitu Ioan
4. 24 – 26 Aprilie – Cupa Patru maini – Organizator dl. Dragos Ionescu & DEDEMAN
5. 28 Aprilie – 01 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a IX-a - Organizator dl. Nitu Ioan
6. 07 – 10 Mai – Cupa Primaverii – Organizatori dl. Kodmon Alexandru
7. 12 – 14 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XIX-a – Organizator dl. Nitu Ioan

8. 15 – 17 Mai – Rezervari individuale (Coordonator dl. Pitigoi Claudiu)
9. 17 – 20 Mai – Rezervari individuale (Coordonator dl. Nitu Ioan)
10. 21 – 24 Mai – Revervari individuale (Coordonator dl. Gelu Popa)
11. 26 – 29 Mai – Rezervari individuale (Coordonator dl. Nitu Ioan)
12. 30 Mai – 02 Iunie – Rezervari individuale(Coordonator dl. Alexandru Ristea)
13. 04 – 07 Iunie - Rezervari individuale (Coordonator dl. Dragos Sinca)
14. 11 – 14 Iunie - Rezervari individuale (Coordonator dl. Gliga Costel)
15. 16 – 19 Iunie - Rezervari individuale (Coordonator dl. Radu Rascanu)
16. 19 – 21 Iunie – Rezervari individuale (Coordonator dl. Dragos Ionescu)
17. 27 – 28 Iunie - Rezervari individuale (Coordonator dl. Axinte Ovidiu)
18. 29 Iunie – 01 Iulie – Rezervari individuale (Coordonator dl. Pintili)

19. 02 – 05 Iulie - Cupa Verii – Organizator dl. Kodmon Alexandru
20. 05 – 08 Iulie - Cupa Mikado – Organizator dl. Florin Lozinca
21. 9 – 12 Iulie - Cupa Alpha Carp Cup – Organizator dl. Florin Diea
22. 16 – 19 Iulie – Rezervari Individuale Coordonat Sabion Titeiu
23. 21 – 24 Iulie – Cupa Top 10 PG, Ed. a IX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
24. 30 Iulie – 02 August – Cupa CC Cristian – Organizator dl. Felix Tintea
25. 03 – 06 August – Cupa BFN Carp, Ed. a IV-a – Organizator dl. Gliga Costel
26. 07 – 08 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Leo Ardelean
27. 11 – 13 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
28. 14 – 16 August – Cupa Sot & Sotie – Organizator Doripesco
29. 22 August – Cupa Autoliv – Organizator dl. Sebastian Bichiri
30. 24 – 27 August –CUPA KKARP Ed. a XXI-a – Organizator dl. Nitu Ioan
31. 28 – 30 August – Cupa Coca Cola – Organizator dl. Florin Bara
32. 31 August – 02 Septembrie – Cupa Pompierii Brasoveni, Ed. a II-a – Organizator dl. Teiuc
33. 03 – 06 Septembrie – Cupa DOVIT, Ed. a IV-a – Organizator dl. Kaizer Zoltan
34. 10 – 13 Septembrie – Cupa Moldovei – Organizator dl. Andrei Stefan
35. 14 – 17 Septembrie – Cupa Doripesco Challenge, Ed. a III-a–Organizator dl. Radu Rascanu
36. 18 – 20 Septembrie – Cupa Best’s 5 - Organizator dl. Gabi Cretu
37. 25 – 27 Septembrie – Cupa RTR, Ed. a XIX-a - Organizator dl. Alexandru Ristea
38. 01 – 04 Octombrie – Cupa Toamnei - Organizator dl. Kodmon Alexandru
39. 06 – 09 Octombrie – Cupa Tata Nitu - Organizator dl. Nitu Ioan
40. 15 – 18 Octombrie – Cupa Alpha Carp Cup - Organizator dl. Florin Diea
41. 23 – 25 Octombrie – Cupa Eu & Prietenul meu – Organizator Doripesco
42. 29 Octombrie – 01 Noiembrie – Cupa Iernii - Organizator dl. Kodmon

43.2-5 NOIEMBRIE CUPA ANACONDA ORGANIZATOR NITU IOAN
44.9-11 NOIEMBRIE CUPA REZISTENTEI ORGANIZATOR DL NITU IOAN