CALENDAR COMPETITIONAL 2020

informatii despre concursurile trecute si viitoare....

Moderator: emil

cotoi marius
Posts: 3
Joined: Wed Oct 17, 2018 8:31 am

CALENDAR COMPETITIONAL 2020

Postby cotoi marius » Wed Jul 17, 2019 2:33 pm

1.2-5 APRILIE ,,CUPA MUNDO CARP'' ORGANIZATOR DL.MARIUS COTOI
2.10 APRILIE ,,CUPA PRESEI''ORGANIZATOR DORIPESCO
3.13-16 APRILIE ,,CUPA KKARP''Ed.a XIV-a- ORGANIZATOR DL.NITU IOAN
4.24-26 APRILIE REZERVAT PATRU MAINI
5.28 APRILIE- 1 MAI,,CUPA ANACONDA''Ed-a IX-a ORGANIZATOR DL.NITU IOAN
6.2-5 MAI REZERVAT DL.POPESCU
7. 7-10 MAI ,,CUPA PRIMAVERII''ORGANIZATOR DL.KODMON ALEXANDRU
8.12-14 MAI ,,CUPA REZISTENTEI''Ed.a XIX-a ORGANIZATOR DL NITU IOAN
9.14-17 MAI ,,CUPA COMPANIILOR''ORGANIZATOR DL.SABIN TEIU
10.21-24 MAI ,,CUPA ACSPP'' Ed.a II-a ORGANIZATOR DL.PITIGOI CLAUDIU
11.26-29 MAI ,,CUPA DORIPESCO''Ed.a IX-a ORGANIZATOR DL.NITU IOAN
12.30 MAI-2 IUNIE,,CUPA RTR Ed.a XVIII-a ORGANIZATOR DL.RISTEA ALEXANDRU
13. 04-07 IUNIE,,CUPA WLC Ed-a I-a''ORGANIZATOR DRAGOS SINCA
14.11-14 IUNIE ,,CUPA BFN CARP'' Ed. a III-a ORGANIZATOR DL.GLIGA COSTEL
15.16-19 IUNIE ,,15 GREI DE DORIPESCO'' ORGANIZATOR DL.RADU RASCANU
16.20-21 IUNIE,,CUPA TATA FIU''ORGANIZATOR DORIPESCO
17.27-28 IUNIE ,,CUPA SCHAEFFER''ORGANIZATOR DL.AXINTE OVIDIU
18.29 IUNIE-1 IULIE ,,CUPA JANDARMERIEI COVASNA '' ORGANIZATOR DL.PINTILI
19. 2-5 IULIE ,,CUPA VERII''ORGANIZATOR DL.KODMON ALEXANDRU
20. 9-12 IULIE ,CUPA ALPHA CARP CUP'-ORGANIZATOR DL.FLORIN DIEA
21.16-19 IULIE ,,CUPA ACSPP'' ORGANIZATOR DL PITIGOI CLAUDIU
22. 21-24 IULIE,, CUPA TOP 10 PG Ed-a IX-a '' ORGANIZATOR DL.NITU IOAN
23.25-28 IULIE REZERVAT DL.POPESCU
24.29-31 IULIE,,CUPA JANDARMERIEI BRASOV''Ed.a III-a ORGANIZATOR DL.CIPRIAN ROTARU
25.3-6 AUGUST ,,CUPA BFN CARP'' Ed.a IV-a ORGANIZATOR DL.GLIGA COSTEL
26.7-8 AUGUST ,,CUPA AMIGOINTERCOST''ORGANIZATOR DL.LEO ARDELEAN
27. 11-13 AUGUST ,,CUPA REZISTENTEI'' Ed.a XX-a ORGANIZATOR DL.NITU IOAN
28.14-16 AUGUST,,CUPA SOT SOTIE'' ORGANIZATOR DORIPESCO
29.17-20 AUGUST REZERVAT DL.POPESCU
30. 24-27 AUGUST ...................................... ORGANIZATOR DL.NITU IOAN
31.28-30 AUGUST ,,CUPA COCA COLA''ORGANIZATOR DL.FLORIN BARA
32. 3-6 SEPTEMBRIE ,,CUPA DOVIT Ed.a IV-ORGANIZATOR DL.KAIZER ZOLTAN
33.10-13 SEPTEMBRIE ,,CUPA MOLDOVEI''ORGANIZATOR DL.ANDREI STEFAN
34.14-17 SEPTEMBRIE ,,DORIPESCO CHALLENGE ED A 3-A ORGANIZATOR DL.RADU RASCANU
35.18-20 SEPTEMBRIE ,,CUPA BeST'S 5''ORGANIZATOR DL.GABI CRETU
36. 25-27 SEPTEMBRIE , ,CUPA RTR'' Ed.a XIX-a ORGANIZATOR Dl.RISTEA ALEXANDRU
37. 1-4 OCTOMBRIE,, CUPA TOAMNEI'' ORGANIZATOR DL.KODMON ALEXANDRU
38. 6-9 OCTOMBRIE,, CUPA TATA NITU'' ORGANIZATOR DL.NITU IOAN
39. 15-18 OCTOMBRIE ,,CUPA ALPHA CARP CUP'' ORGANIZATOR DL.FLORIN DIEA
40.23-25 OCTOMBRIE ,,CUPA EU SI PRIETENUL MEU''ORGANIZATOR DORIPESCO
41. 29 OCTOMBRIE 1 NOIEMBRIE,, CUPA IERNII'' ORGANIZATOR DL.KODMON ALEXANDRU
Last edited by cotoi marius on Tue Dec 03, 2019 4:10 pm, edited 22 times in total.