CALENDAR COMPETITIONAL 2020

informatii despre concursurile trecute si viitoare....

Moderator: emil

cotoi marius
Posts: 8
Joined: Wed Oct 17, 2018 8:31 am

CALENDAR COMPETITIONAL 2020

Postby cotoi marius » Wed Jul 17, 2019 2:33 pm

CALENDARUL PESCUITULUI SPORTIV IN 2020 – Balta 4 DORIPESCO

1. 02 – 05 Aprilie – Cupa Mundo Carp – Organizator dl. Marius Cotoi
2. 10 Aprilie – Cupa Presei – Organizator Doripesco
3. 13 – 16 Aprilie – Cupa K Karp, Ed. a XIV-a – Organizator dl. Nitu Ioan
4. 24 – 26 Aprilie – Cupa Patru maini – Organizator dl. Dragos Ionescu & DEDEMAN
5. 28 Aprilie – 01 Mai – Cupa Anaconda, Ed. a IX-a - Organizator dl. Nitu Ioan
6. 02 – 05 Mai – rezervat (dl. Popescu)
7. 07 – 10 Mai – Cupa Primaverii – Organizatori dl. Kodmon Alexandru
8. 12 – 14 Mai – Cupa Rezistentei, Ed. a XIX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
9. 14 – 17 Mai – Cupa Companiilor – Organizator dl. Sabin Titeiu
10. 18 – 20 Mai – Cupa Pompierilor Covasneni – Organizator dl. Sergiu Balas
11. 21 – 24 Mai – Cupa ACSPP, Ed. a II-a – Organizator dl. Pitigoi Claudiu
12. 26 – 29 Mai – Cupa Doripesco, Ed. a IX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
13. 30 Mai – 02 Iunie - Cupa RTR, Ed. a XVIII-a - Organizator dl. Alexandru Ristea
14. 04 – 07 Iunie - Cupa WLC, Ed. I - Organizator dl. Dragos Sinca
15. 11 – 14 Iunie - Cupa BFN Carp, Ed. a III-a - Organizator dl. Gliga Costel
16. 16 – 19 Iunie - Cupa 15 Grei de Doripesco - Organizator dl. Radu Rascanu
17. 20 – 21 Iunie – Cupa Tata & Fiu – Organizator Doripesco
18. 22 – 24 Iunie - Cupa Best 7 SNPPC, Ed. I - Organizator dl. Buhoci Sorin
19. 27 – 28 Iunie - Cupa Schaffler la pescuit – Organizator dl. Axinte Ovidiu
20. 29 Iunie – 01 Iulie – Cupa Jandarmeriei Covasna - Organizator dl. Pintili
21. 02 – 05 Iulie - Cupa Verii – Organizator dl. Kodmon Alexandru
22. 05 – 08 Iulie - Cupa Mikado – Organizator dl. Florin Lozinca
23. 9 – 12 Iulie - Cupa Alpha Carp Cup – Organizator dl. Florin Diea
24. 16 – 19 Iulie – Cupa ACSPP, Ed. a III-a – Organizator dl. Pitigoi Claudiu
25. 21 – 24 Iulie – Cupa Top 10 PG, Ed. a IX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
26. 25 – 28 Iulie – rezervat (dl. Popescu)
27. 30 Iulie – 02 August – Cupa CC Cristian – Organizator dl. Felix Tintea
28. 03 – 06 August – Cupa BFN Carp, Ed. a IV-a – Organizator dl. Gliga Costel
29. 07 – 08 August – Cupa Amigo Intercost – Organizator dl. Leo Ardelean
30. 11 – 13 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XX-a – Organizator dl. Nitu Ioan
31. 14 – 16 August – Cupa Sot & Sotie – Organizator Doripesco
32. 17 – 20 August – rezervat (dl. Popescu)
33. 22 August – Cupa Autoliv – Organizator dl. Sebastian Bichiri
34. 24 – 26 August – Cupa Rezistentei, Ed. a XXI-a – Organizator dl. Nitu Ioan
35. 28 – 30 August – Cupa Coca Cola – Organizator dl. Florin Bara
36. 31 August – 02 Septembrie – Cupa Pompierii Brasoveni, Ed. a II-a – Organizator dl. Teiuc
37. 03 – 06 Septembrie – Cupa DOVIT, Ed. a IV-a – Organizator dl. Kaizer Zoltan
38. 10 – 13 Septembrie – Cupa Moldovei – Organizator dl. Andrei Stefan
39. 14 – 17 Septembrie – Cupa Doripesco Challenge, Ed. a III-a–Organizator dl. Radu Rascanu
40. 18 – 20 Septembrie – Cupa Best’s 5 - Organizator dl. Gabi Cretu
41. 25 – 27 Septembrie – Cupa RTR, Ed. a XIX-a - Organizator dl. Alexandru Ristea
42. 01 – 04 Octombrie – Cupa Toamnei - Organizator dl. Kodmon Alexandru
43. 06 – 09 Octombrie – Cupa Tata Nitu - Organizator dl. Nitu Ioan
44. 15 – 18 Octombrie – Cupa Alpha Carp Cup - Organizator dl. Florin Diea
45. 23 – 25 Octombrie – Cupa Eu & Prietenul meu – Organizator Doripesco
46. 29 Octombrie – 01 Noiembrie – Cupa Iernii - Organizator dl. Kodmon Alexandru
Last edited by cotoi marius on Mon Feb 17, 2020 12:13 pm, edited 30 times in total.